kosmetyczka łańcut zabiegi wyszczuplające dermomasaż liposukcja ŁańcutProfesjonalne, skuteczne zabiegi wyszczuplające, ujędrniające i modelujące sylwetkę. Z nami zgubisz nadmiarowe centymetry i poprawisz wygląd skóry – stanie się napięta, sprężysta i pozbawiona cellulitu. Bezpieczna depilacja zapewni gładkość na dłużej.

Kliknij, aby rozwinąć opis zabiegu

Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem. Polega on na jednoczesnym zasysaniu fałdu skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami.
Dermomasaż powoduje rozbijanie tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu. Zabieg poprawia zarówno stan skór z problemem cellulitu, jak i tych wiotkich, zbyt luźnych - np. po ciąży i porodzie. Zabieg powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, usuwanie toksyn i drenaż limfatyczny. Również rozstępy ulegają znacznej redukcji. Skóra staje się wygładzona, jędrna, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. Masaż ten obejmuje zazwyczaj brzuch, uda, pośladki, lecz można wykonać go też na całe ciało.
Zabieg jest dość intensywny, lecz niebolesny. W celu osiągnięcia długotrwałych efektów zaleca się stosowanie zabiegów w serii od 6-15 .

Efekty:
 • widoczna redukcja cellulitu
 • znaczna poprawa jędrności skóry
 • zmniejszenie obwodów
 • redukcja rozstępów i wiotkości skóry
 • poprawa wyglądu sylwetki
Dla kogo:
 • dla osób chcących wymodelować sylwetkę w określonych partiach
 • dla osób będących na diecie odchudzającej
 • dla kobiet po porodzie, które szybko pragną wrócić do dawnej sylwetki
Czas: 1 godz.
Cena: 80 zł
Liposukcja ultradźwiękowa to świetna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej. Jest to zabieg bezinwazyjny, modelujący sylwetkę za pomocą ultradźwięków o określonej mocy. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wzrasta metabolizm komórek, rozbijane są wszelkie złogi, przyspiesza się krążenie krwi, zwiększa się tempo usuwania szkodliwych produktów przemiany materii. Tłuszcze są eliminowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem, dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie przygotowanie pacjenta do zabiegu. Przez kilka dni przed zabiegiem należy zwiększyć spożycie płynów o ok.1-1,5 l dziennie. Również po zabiegu należy pić dużo wody, aby zapewnić prawidłowe oczyszczanie organizmu z tłuszczu i toksyn.

Efekty:
 • wyszczuplenie ciała w miejscach poddanych zabiegowi
 • zmniejszenie cellulitu
 • silne ujędrnienie skóry
Dla kogo:
 • dla osób z problemem miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w okolicy brzucha, ud, pośladków
 • dla kobiet pragnących odzyskać sylwetkę po ciąży i porodzie
 • dla wszystkich pragnących wymodelować sylwetkę
Czas: 45 min.
Cena: 80 zł
Czas i cena zabiegu zależy od partii ciała:

całe nogi:
czas: 1h
cena: 90 zł

łydki:
czas: 30 min.
cena: 50 zł

ręce:
czas: 30 min
cena: 40-50 zł

pachy:
czas: 15 min
cena: 30 zł

plecy:
czas: 30 min
cena: 70 zł

klatka piersiowa:
czas: 20 min
cena: 40-70 zł
Depilacja pastą cukrową Alexandria. Czy poznałaś już zalety depilacji pastą cukrową?
 • 100 procent naturalne produkty
 • nie podrażnia oraz nie uczula
 • komfortowa i delikatna
 • brak wrastających włosków
 • mniej bolesna niż depilacja woskiem
Czas i cena zabiegu zależy od partii ciała:

całe nogi:
czas: 1,5 - 2 godz.
cena: 180 zł

łydki:
czas: 1 godz.
cena: 100 zł

ręce:
czas: 45 min
cena: 70 zł

pachy:
czas: 30 min
cena: 50 zł
Odpowiednia depilacja bikini potrafi przywrócić poczucie kobiecości i pewności siebie. Chociaż równie często spotykamy się z onieśmieleniem pań związanym z wyborem odpowiedniej depilacji pod względem jej głębokości. A zatem spieszymy z pomocą, omawiając 3 typy depilacji bikini:
depilacja kosmetyczka Łańcut salon kosmetyczny
depilacja francuska - najpłytsza, polega na usunięciu włosków z okolic boków wzgórka łonowego i pachwin.

depilacja brazylijska - głębsza niż francuska. Przy tego typu depilacji włoski z wzgórka łonowego usuwane są do kształtu wąskiego paseczka (lub innego kształtu wskazanego przez klientkę), usuwane są również włoski z pachwin, okolic warg sromowych, okolic pośladków i między nimi wedle życzeń klientki.

depilacja hollywoodzka - polega na całkowitym usunięciu włosków z okolic wzgórka łonowego, pachwin, warg sromowych i okolic pośladków

Zabieg depilacji bikini wykonujemy obiema metodami stosowanymi w salonie: woskiem i pastą cukrową. Od wybranej metody i głębokości depilacji zależy cena zabiegu.

depilacja woskiem
(czas zabiegu 15-45 min.)
depilacja pastą cukrową
(czas zabiegu 45-60min.)
bikini francuskie 50 zł 80 zł
bikini brazylijskie 70 zł 100 zł
bikini hollywoodzkie 100 zł 160 zł

Zabiegi modelujące sylwetkę w Łańcucie? Nasze zabiegi wyszczuplające i ujędrniające wykonujemy w naszym gabinecie w samym centrum Łańcuta (Rynek 8, Łańcut). Dermomasaż, liposukcja ultradźwięka Łańcut, depilacja woskiem, depilacja pastą cukrową to bezpieczne zabiegi, które skutecznie zadbają o Twój idealny wygląd w te wakacje i nie tylko. Zapewniamy intymną atmosferę i doskonałych specjalistów. Nasz elegancki i przytulny gabinet kosmetyczny sprzyja relaksowi – w trakcie zabiegu zrelaksujesz się niczym w SPA. Salon kosmetyczny Łańcut.