Czas: 10 min
Cena: 10-20 zł
Czas: 10 min Cena: 10 zł
Zabieg polega na usunięciu niechcianego owłosienia za pomocą ciepłego wosku.Włoski po depilacji odrastają o wiele słabsze, delikatniejsze i jest ich o wiele mniej.Depilacja wasika nie powoduje nadmiernego porostu włosów.Lekkie zaczerwienienie po depilacji może utrzymywać się do kilku godzin i jest zjawiskiem normalnym i przemijającym.
Dla alergików, lub osób u których wosk kiedykolwiek spowodował podrażnienie polecamy depilację za pomocą pasty cukrowej.
Czas: 15 min
Cena: 10 zł
Czas: 15 min
Cena: 10 zł
Henna i regulacja brwi Czas: 30 min Cena: 25zł
Etapy zabiegu:
-dobranie odpowiedniego koloru farby do typu urody i upodobań klienta
-nałożenie farby na brwi na odpowiednią ilość czasu
-zmycie farby i regulacja brwi za pomocą wosku lub pęsety
Metalowe pęsety używane do regulacji brwi po każdym kliencie poddawane są dezynfekcji chemicznej a następnie sterylizacji w autoklawie medycznym, co zapewnia 100% ochronę przed zakażeniami.
henna brwi i rzęs + regulacja brwi Czas: 45 min Cena: 30zł


Regulacja brwi to to błyskawiczny sposób na natychmiastową poprawę wyglądu . Zadbane, równe, odpowiednio dobrane do kształtu twarzy i typu urody oraz upodobań klienta brwi znakomicie podkreślają urodę i sprawiają ,że rysy twarzy stają się bardziej wyraziste. Regulację brwi wykonujemy woskiem lub pęsetą. Regulacja za pomocą wosku jest mniej bolesna, i sprawdza się u osób z dużą ilością zbędnych włosków. Regulacja brwi pesetą sprawdza się u osób uczulonych na wosk, będących w trakcie kuracji dermatologicznych ( leki na trądzik),lub u takich, które preferują taką metodę.
Zabieg usunięcia wąsika za pomocą pasty cukrowej jest przeznaczony dla osób reagujących podrażnieniem na wosk. Pasta cukrowa nie powoduje alergii. Cena :15 zł Czas: 10 min