Na co dzień i od święta spraw swojej twarzy odpowiednią oprawę.

Odpowiednio ukształtowane brwi nadają naszej twarzy charakter, a makijaż podkreśla urodę i osobowość. Zwłaszcza Pannom Młodym zależy, by ich makijaż ślubny idealnie trafił w ich gust i oczekiwania. Tu znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Pracujemy na najlepszych kosmetykach profesjonalnych, renomowanych markach adresowanych do wizażystów i charakteryzatorów oraz kosmetycznych perełkach cenionych przez makijażystki. Makijaż wykonuje zawodowa wizażystka – zapoznaj się z portfolio.

Czas: 1h
Cena: 120 zł
Czas: 1h
Cena: 90 zł
Czas: 1h
Cena: 100 zł
Czas: 10 min
Cena: 10-20 zł
Czas: 10 min Cena: 10 zł
Zabieg polega na usunięciu niechcianego owłosienia za pomocą ciepłego wosku.Włoski po depilacji odrastają o wiele słabsze, delikatniejsze i jest ich o wiele mniej.Depilacja wasika nie powoduje nadmiernego porostu włosów.Lekkie zaczerwienienie po depilacji może utrzymywać się do kilku godzin i jest zjawiskiem normalnym i przemijającym.
Dla alergików, lub osób u których wosk kiedykolwiek spowodował podrażnienie polecamy depilację za pomocą pasty cukrowej.
Czas: 15 min
Cena: 10 zł
Czas: 15 min
Cena: 10 zł
Henna i regulacja brwi Czas: 30 min Cena: 20 zł
Etapy zabiegu:
-dobranie odpowiedniego koloru farby do typu urody i upodobań klienta
-nałożenie farby na brwi na odpowiednią ilość czasu
-zmycie farby i regulacja brwi za pomocą wosku lub pęsety
Metalowe pęsety używane do regulacji brwi po każdym kliencie poddawane są dezynfekcji chemicznej a następnie sterylizacji w autoklawie medycznym, co zapewnia 100% ochronę przed zakażeniami.
henna brwi i rzęs + regulacja brwi

Czas: 45 min
Cena: 25 zł
Czas: 15 min
Cena: 10 zł

Wykonywane przez nas makijaże: makijaż ślubny, makijaż okazjonalny, makijaż sylwestrowy, makijaż studniówkowy wykonujemy na najwyższej jakości kosmetykach wybieranych przez wizażystów i charakteryzatorów. Wyszukujesz: Wizażystka Łańcut ? Trafiłaś pod najlepszy adres – Safe&Beauty gabinet bezpiecznej kosmetyki i wizażu Łańcut , Rynek 8.