Skip to main content

Dlaczego Safe& Beauty?

Po pierwsze: Bezpieczeństwo. To priorytet. W pracy kluczowe dla mnie są: higiena i skuteczność wykonywanych zabiegów. Wnętrza gabinetu są minimalistyczne, co sprzyja utrzymaniu czystości . Nie znajdziesz tu bibelotów i sztucznych kwiatów.

Po drugie: Piękno.

Dzięki wieloetapowej, kompleksowej diagnozie, komputerowemu badaniu skóry i analizie dotychczasowej pielęgnacji domowej proponowane przeze mnie zabiegi cechuje wyjątkowa skuteczność.

Skuteczny specjalista nie może zajmować się wszystkim. Dlatego specjalizuję się przede wszystkim w terapiach skór z problemami. Od lat staram się służyć pomocą osobom z uporczywym trądzikiem, przebarwieniami, bliznami, zmarszczkami i przedwczesnym starzeniem. W terapiach przeciwstarzeniowych kładę nacisk na zabiegi, które wykorzystują naturalną zdolność skóry do odbudowy.
 

Czego możesz się spodziewać po wizycie w Safe & Beauty?

Piękne zapachy naturalnych olejków eterycznych unoszące się w pomieszczeniach: limonka, słodkie mango, geranium, rozmaryn, różowy grejpfrut, lawenda, mięta…

Spokojna, relaksująca muzyka bez agresywnych reklam. Cisza i spokój . Dzięki internetowemu systemowi rezerwacji unikamy dzwoniących telefonów. Komfort w trakcie zabiegów to coś co bardzo cenimy.

Możesz mieć pewność, że zawsze będziesz jedyną osobą w gabinecie.

Sterylne narzędzia i akcesoria jednorazowego użytku- tylko dla Ciebie.

Zero opóznień . Rezerwując termin on-line wiemy dokładnie ile potrwa zabieg.

Dokładna diagnoza skóry i wykluczenie przeciwskazań przed zabiegiem wraz z analizą Twoich nawyków pielęgnacyjnych.

W terapiach zabiegowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, atestowane urządzenia i kosmetyki profesjonalne nie powodujące alergii i nie testowane na zwierzętach.

Możliwość zakupu profesjonalnych, wysokostężonych preparatów do kontynuacji terapii w domu. Zależy nam aby efekty kuracji były długotrwałe.